Monitoring

Sprzęt

Systemy monitoringu ewoluują każdego dnia. Niegdyś klasyczny analogowy obraz, a obecnie technologie cyfrowe zapewniające obraz o rozdzielczości co najmniej HD, a obecnie nawet 4k Ultra HD. Jakość obrazu to tylko efekt, aby do niego dojść niezbędna jest infrastruktura. Każda inwestycja jest inna… by zapewnić oczekiwany efekt realizujemy projekty w technologiach AHD, IP oraz najnowszej technologii DUHD. W świecie gdzie głównym kryterium jest cena idziemy pod prąd i nie oferujemy sprzętu, który nie zapewni wieloletniej bezobsługowej stabilności działania. Nasze systemy budujemy w oparciu o sprzęt firm iCatch, Sony oraz MERX.
Dobrze zaprojektowany system monitoringu można doskonale wykorzystać jako uzupełnienie inteligentnego domu. Monitoring wizyjny zintegrowany z systemem alarmowym to prawdziwa bariera antywłamaniowa.

Wiedza

Systemy wspierające bezpieczeństwo obiektów to ostatnia i najmłodsza gałąź działalności iVolt. Wynika to z założenia, że najpierw trzeba zdobyć dostatecznie dużo wiedzy i doświadczenia żeby nie pojawiały się problemy nierozwiązywalne. Nasza filozofia to zasada 3 podejść do danej sprawy:
I – montaż
II – uruchomienie
III – konserwacja
Nasi klienci zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie od etapu projektu aż po bieżącą konserwację i utrzymanie.